Skip to content
Gyors rendelésszállítás
2013 óta a piacon
Több ezer pozitív vélemény
30 napos visszaküldés

Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE tokok, üvegek és fóliák – védőkiegészítők széles választéka a megfizethető csúcsmodellhez. 6,4 hüvelykes, sík Dynamic AMOLED 2X kijelző és 25 W-os gyorstöltés támogatása.

Kínálatunkban szilikon, ütésálló és fedeles tokok, 9H edzett üvegek és védőfóliák a Spigen, a Ringke és sok más márka termékei közül.

Products

Bizon Smart Glass 2.5D Samsung Galaxy S21 FE

Bizon Smart Glass 2.5D Samsung Galaxy S21 FE

€6,90
Bizon Glass Clear Duo Samsung Galaxy S21 FE [2 CSOMAG]

Bizon Glass Clear Duo Samsung Galaxy S21 FE [2 CSOMAG]

€8,33
3MK FlexibleGlass Samsung Galaxy S21 FE
Csak 5 db

3MK FlexibleGlass Samsung Galaxy S21 FE

€8,31

Bizon Glass Hydrogel Samsung Galaxy S21 FE [2 CSOMAG]

Bizon Glass Hydrogel Samsung Galaxy S21 FE [2 CSOMAG]

€10,71
Bizon Clear Üveg Samsung Galaxy S21 FE

Bizon Clear Üveg Samsung Galaxy S21 FE

€5,95
Bizon Glass Hydrogel Samsung Galaxy S21 FE [2 CSOMAG]

Bizon Glass Hydrogel Samsung Galaxy S21 FE [2 CSOMAG]

€10,71
Matt fólia 3MK SilkyMatt Pro Samsung Galaxy S21 FE 5G
Utolsó!

Matt fólia 3MK SilkyMatt Pro Samsung Galaxy S21 FE 5G

€11,88

GrizzGlass Matte SecretGlass Samsung Galaxy S21 FE-hez

GrizzGlass Matte SecretGlass Samsung Galaxy S21 FE-hez

€8,33

Matt fólia GrizzGlass PaperScreen a Samsung Galaxy S21 FE 5G-hez

Matt fólia GrizzGlass PaperScreen a Samsung Galaxy S21 FE 5G-hez

€3,81
Fólia a hátsó GrizzGlass SatinSkin Samsung Galaxy S21 FE-hez

Fólia a hátsó GrizzGlass SatinSkin Samsung Galaxy S21 FE-hez

€3,81
Hibrid üveg GrizzGlass HybridGlass a Samsung Galaxy S21 FE 5G-hez

Hibrid üveg GrizzGlass HybridGlass a Samsung Galaxy S21 FE 5G-hez

€3,57
Hidrogél fólia GrizzGlass Hydrofilm Samsung Galaxy S21 FE 5G-hez

Hidrogél fólia GrizzGlass Hydrofilm Samsung Galaxy S21 FE 5G-hez

€3,33

Üveg a GrizzGlass HybridGlass kamerához Samsung Galaxy S21 FE 5G-hez

Üveg a GrizzGlass HybridGlass kamerához Samsung Galaxy S21 FE 5G-hez

€2,38

Etui 3mk Matt Case Samsung Galaxy S21 FE fekete/black

Etui 3mk Matt Case Samsung Galaxy S21 FE fekete/black

€9,50
Antimikrobiális védőfólia 3MK Silver Protect+ Samsung Galaxy S21 FE
Utolsó!

Antimikrobiális védőfólia 3MK Silver Protect+ Samsung Galaxy S21 FE

€11,88

Edzett üveg 3MK HardGlass Samsung Galaxy S21 FE
Csak 5 db

Edzett üveg 3MK HardGlass Samsung Galaxy S21 FE

€7,12

Védőfólia 3MK ARC+ Samsung Galaxy S21 FE
Csak 5 db

Védőfólia 3MK ARC+ Samsung Galaxy S21 FE

€9,50

Edzett üveg Spigen AlignMaster Glas.tr Samsung Galaxy S21 FE [2 PACK]

Edzett üveg Spigen AlignMaster Glas.tr Samsung Galaxy S21 FE [2 PACK]

€14,04

Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy S21 FE Matt Fekete

Etui Spigen Rugged Armor Samsung Galaxy S21 FE Matt Fekete

€13,09

Etui Samsung Galaxy S21 FE EF-XG990CBEGWW fekete/black Alcantara borító

Etui Samsung Galaxy S21 FE EF-XG990CBEGWW fekete/black Alcantara borító

€16,42

Mercury Soft Samsung Galaxy S21 FE rózsaszín
Akció

Mercury Soft Samsung Galaxy S21 FE rózsaszín

€4,05€3,8030 napos ár: €4,05
Mercury Jelly Átlátszó Tok Samsung Galaxy S21 FE átlátszó
Akció

Mercury Jelly Átlátszó Tok Samsung Galaxy S21 FE átlátszó

€6,90€6,4930 napos ár: €6,90
Mercury golyóálló tok Samsung Galaxy S21 FE átlátszó
Akció

Mercury golyóálló tok Samsung Galaxy S21 FE átlátszó

€4,05€3,8030 napos ár: €4,05

[CR] Etui 3MK Clear Case Samsung Galaxy S21 FE
Outlet

[CR] Etui 3MK Clear Case Samsung Galaxy S21 FE

€9,50€7,6030 napos ár: €9,50

További termékek: Galaxy S

Samsung Galaxy S21 FE kiegészítők

Galaxy S21 FE (Fan Edition) – a Samsung csúcsmodelljének kedvezőbb árú változata. 6,4 hüvelykes, 120 Hz-es Dynamic AMOLED 2X kijelző, Snapdragon 888 chip és 12 MP-es hármas kamera – szilárd specifikáció észszerű áron, amely hosszú népszerűséget biztosít a modellnek.

Kiegészítőtípusok

  • Szilikon és TPU tokok – átlátszó vagy színes, vékony védelem
  • Ütésálló tokok – Spigen, Ringke – megerősített sarkok, MIL-STD
  • Fliptokok – kijelzővédelem és kártyazsebek
  • 9H edzett üvegek – a sík kijelző teljes lefedése
  • Hidrogél fóliák – rugalmas alternatíva az üveg helyett

Galaxy S21 FE vs. S21 – különbségek

A Galaxy S21 FE kijelzője nagyobb az S21-énél (6,4 vs. 6,2 hüvelyk). A házméretek eltérnek – a tokok és üvegek nem cserélhetők fel az S21 és az S21 FE között.

Mire figyelj?

Az S21 FE kijelzője sík, így a szabványos 2,5D üvegek gond nélkül illeszkednek. A műanyag hátlap hajlamos a karcolódásra – a hátlapot is védő tok észszerű választás. Ha fontos számodra a vékony profil, az átlátszó TPU tok felesleges vastagság nélkül védi a telefont.

Az S21 sorozat további modelljei: Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra. Az FE következő generációja: Galaxy S23 FE.

GYIK

A Galaxy S21 tok jó az S21 FE-re?

Nem – az S21 FE nagyobb (6,4 vs. 6,2 hüvelyk), és más a kameraelrendezése. Saját tok szükséges hozzá.

Sík a Galaxy S21 FE kijelzője?

Igen – az S21 FE kijelzője sík, ami megkönnyíti a 2,5D edzett üvegek felhelyezését.