Skip to content
Gyors rendelésszállítás
2013 óta a piacon
Több ezer pozitív vélemény
30 napos visszaküldés

Galaxy S25 Edge

Samsung Galaxy S25 Edge tokok és üvegek – védőtokok, fóliák és edzett üvegek a Samsung ultravékony zászlóshajójához. A tokokat a Galaxy S25 Edge karcsú (5,8 mm vastag) kialakításához tervezték, így nem adnak hozzá felesleges tömeget.

Products

Bizon Glass Matte Samsung Galaxy S26 Plus / S25 Edge, fekete keret

Bizon Glass Matte Samsung Galaxy S26 Plus / S25 Edge, fekete keret

€6,90

Bizon Glass Matte Duo Samsung Galaxy S26 Plus / S25 Edge, fekete keret [2 CSOMAG]

Bizon Glass Matte Duo Samsung Galaxy S26 Plus / S25 Edge, fekete keret [2 CSOMAG]

€10,71

Bizon Glass Mule Duo Samsung Galaxy S25 Edge [2 CSOMAG]

Bizon Glass Mule Duo Samsung Galaxy S25 Edge [2 CSOMAG]

€8,33
3MK HARDY Szilikon MagCase Samsung Galaxy S25 Edge fekete

3MK HARDY Szilikon MagCase Samsung Galaxy S25 Edge fekete

€10,89
Bizon Smart 2.5D Üveg Samsung Galaxy S25 Edge
Utolsó!

Bizon Smart 2.5D Üveg Samsung Galaxy S25 Edge

€2,14
Nillkin Camshield Pro mágneses Samsung Galaxy S25 Edge fekete
Utolsó!

Nillkin Camshield Pro mágneses Samsung Galaxy S25 Edge fekete

€14,04
3MK HardGlass Max Lite Samsung Galaxy S25 Edge fekete

3MK HardGlass Max Lite Samsung Galaxy S25 Edge fekete

€4,53
3MK HardGlass Max Samsung Galaxy S25 Edge fekete

3MK HardGlass Max Samsung Galaxy S25 Edge fekete

€19,02
3MK HardGlass Max Privacy Samsung Galaxy S25 Edge fekete

3MK HardGlass Max Privacy Samsung Galaxy S25 Edge fekete

€11,01
3MK Lencsvédelem Pro Samsung Galaxy S25 Edge fekete

3MK Lencsvédelem Pro Samsung Galaxy S25 Edge fekete

€5,18
3MK MagCase Samsung Galaxy S25 Edge

3MK MagCase Samsung Galaxy S25 Edge

€11,01
3MK HardGlass Samsung Galaxy S25 Edge
Csak 3 db

3MK HardGlass Samsung Galaxy S25 Edge

€7,12

3MK Armor MagCase Samsung Galaxy S25 Edge

3MK Armor MagCase Samsung Galaxy S25 Edge

€14,26
3MK Matt Case Pro Samsung Galaxy S25 Edge fekete

3MK Matt Case Pro Samsung Galaxy S25 Edge fekete

€11,88
Bizon Glass Mule Samsung Galaxy S25 Edge

Bizon Glass Mule Samsung Galaxy S25 Edge

€5,95

További termékek: Galaxy S

Galaxy S25 Edge tokok és kiegészítők

A Galaxy S25 Edge a Samsung ultravékony zászlóshajója – mindössze 5,8 mm vastag 6,7"-os Dynamic AMOLED kijelző mellett. A karcsú kialakítás miatt a telefon érzékenyebb a mechanikai sérülésekre, ezért a tokválasztásnál egyensúlyt kell találni a védelem és a vékony profil megőrzése között.

Galaxy S25 Edge tokok

  • Ultravékony (slim) tokok – 0,5–1,5 mm vastag tokok, amelyek nem rontják a karcsú dizájnt. Védenek a karcolások ellen, de leesés esetén csak minimális védelmet nyújtanak
  • Hibrid tokok – többek között a Spigen és a Ringke kínálatából. Kompromisszum: megerősített sarkok alacsony profil mellett (2–3 mm)
  • Átlátszó tokok – kiemelik az Edge dizájnját. Válassz sárgulásgátló modellt, mert a vékony telefonok gyakran vonzzák a tekintetet, így a tok esztétikája többet számít
  • Fliptokok – teljes kijelzővédelem, de jelentősen növelik a telefon vastagságát

Kijelzővédelem

A Galaxy S25 Edge kijelzője sík, ami megkönnyíti az edzett üveg kiválasztását. A teljes felületen ragasztó (full glue) 9H üveg az egész kijelzőt lefedi. Az ujjlenyomat-olvasó ultrahangos – edzett üveg alatt is megfelelően működik, de felhelyezés után érdemes újra regisztrálni az ujjlenyomatokat.

Az S25 sorozat további modelljei: Galaxy S25 | Galaxy S25+ Plus | Galaxy S25 Ultra

GYIK

Jó a Galaxy S25 tok az S25 Edge-re?

Nem. A Galaxy S25 Edge felépítése teljesen más – vékonyabb, eltérőek a méretei és a kameraelrendezése. Kifejezetten az Edge modellhez készült tokra van szükséged.

Elég egy vékony tok a Galaxy S25 Edge védelméhez?

A vékony tok véd a karcolások és a kisebb ütések ellen. Ha a nagyobb magasságból való leesés ellen is védelmet szeretnél, válassz megerősített sarkú hibrid tokot – már 2–3 mm vastagság is jelentősen javítja az ütésállóságot.