Skip to content
Gyors rendelésszállítás
2013 óta a piacon
Több ezer pozitív vélemény
30 napos visszaküldés

Honor 80 Pro Flat

A Honor 80 Pro Flat kiegészítői elsősorban a 6,67 hüvelykes sík OLED kijelzőt és a 160 MP-es főobjektívvel ellátott kamerákat védik. A kategóriában hidrogél és matt fóliákat, hibrid üveget, matt betekintésvédő üveget és GrizzGlass kameravédő üveget találsz. A Honor 80 Pro Flat sík kijelzőjében és méreteiben különbözik a Honor 80 Prótól, ezért a két modell kijelzővédelme nem cserélhető fel.

Products

GrizzGlass Matte SecretGlass Honor 80 Pro Flat-hoz

GrizzGlass Matte SecretGlass Honor 80 Pro Flat-hoz

€8,33
Üveg a GrizzGlass HybridGlass kamerához Honor 80 Pro Flat-hoz

Üveg a GrizzGlass HybridGlass kamerához Honor 80 Pro Flat-hoz

€2,38
Hibrid üveg GrizzGlass HybridGlass a Honor 80 Pro Flat-hoz

Hibrid üveg GrizzGlass HybridGlass a Honor 80 Pro Flat-hoz

€3,57
Fólia hidrogel GrizzGlass Hydrofilm a Honor 80 Pro Flat-hoz

Fólia hidrogel GrizzGlass Hydrofilm a Honor 80 Pro Flat-hoz

€3,33
Matt fólia GrizzGlass PaperScreen a Honor 80 Pro Flathoz

Matt fólia GrizzGlass PaperScreen a Honor 80 Pro Flathoz

€3,81

További termékek: Honor 80 Series

Honor 80 Pro Flat – miben különbözik a Honor 80 Prótól?

A Honor 80 Pro Flat a Honor 80 Pro sík kijelzős változata. Az OLED kijelző képátlója 6,67 hüvelyk, frissítési frekvenciája 120 Hz, a ház mérete 162,3 × 75,3 × 7,9 mm, tömege pedig változattól függően 186 vagy 193 g. A Honor 80 Pro ezzel szemben 6,78 hüvelykes ívelt kijelzővel rendelkezik. A sík panelre könnyebb felhelyezni a védelmet – az üveg vagy a fólia a teljes felületen tapad, és nem emelkedik el a széleknél.

A telefont Snapdragon 8+ Gen 1 processzor hajtja, hármas kamerája 160 MP-es fő-, 8 MP-es ultraszéles látószögű objektívből és mélységérzékelőből áll, 4800 mAh-s akkumulátora 66 W-os vezetékes töltést támogat. Az ujjlenyomat-olvasó a kijelző alatt található.

Honor 80 Pro Flat hibrid üveg és fólia

A kategóriában többféle kijelzővédelmet találsz, amelyek vastagságban és felületben különböznek:

  • hibrid üveg – vékony és rugalmas, karcálló, és kevésbé hajlamos a törésre, mint a klasszikus edzett üveg,
  • hidrogél fólia – puha, jól kitölti az apró egyenetlenségeket, és ráhagyást hagy a toknak,
  • matt fólia – csökkenti a fényvisszaverődést és az ujjlenyomatokat,
  • matt betekintésvédő üveg – szűkíti a látószöget, így a melletted ülők nem látják a kijelző tartalmát.

A kategória kijelzővédelmét a GrizzGlass szállítja.

Honor 80 Pro Flat kameravédő üveg

Az objektívek kiemelkednek a hátlapból, és elsőként érintkeznek az asztallal, amikor a telefon a hátán fekszik. A kameravédő üveg megóvja a lencséket a karcolásoktól, és ha pontosan illeszkedik a kivágásokhoz, nem ronthatja a fényképek minőségét. Ez egyszerű módja a modul védelmének, ha tok nélkül használod a telefont.

Hogyan válassz védelmet a Honor 80 Pro Flathez?

A választásnál abból indulj ki, hogyan használod a telefont:

  • ha gyakran használod napfényben, a matt fólia válik be,
  • tömegközlekedésben és munkahelyen – a betekintésvédő üveg,
  • magas peremű toknál – a hidrogél fólia vagy a hibrid üveg, amely nem emelkedik el a széleknél.

A többi modell védelmét a Honor 80 Series kategóriában találod, például a Honor 80 és a Honor 80 SE modellhez. Az USB-C-s töltéshez hálózati töltők jönnek jól.

A kategória összes fóliája és üvege a Flat változat sík kijelzőjének méretére van vágva, ezért vásárláskor figyelj a modell teljes nevére.

Gyakran ismételt kérdések

Jó a Honor 80 Pro fólia a Honor 80 Pro Flatre?

Nem. A Honor 80 Pro kijelzője 6,78 hüvelykes és ívelt, a Flat változaté 6,67 hüvelykes és sík, ezért a védelem formája és mérete is más.

Működik a hibrid üveg a kijelzőbe épített ujjlenyomat-olvasóval?

A vékony hibrid üvegek és fóliák általában nem zavarják az olvasó működését. Felhelyezés után érdemes újra regisztrálni az ujjlenyomatot.